#НУШ головне

Тиждень психології та соціально-педагогічного патронажу

З 22 по 26 квітня у нашій школі був проведений Тиждень психології та соціально-педагогічного патронажу.

Метою  проведення Тижня психології та соціально-педагогічного патронажу було розвиток гармонійної особистості школяра.

Завдання:

• розвиток психологічних знань;
  • формування лідерських, організаторських, індивідуально-особистісних та творчих якостей;
  • формувати навички конструктивного спілкування;
  • сприяти розкриттю творчого потенціалу школярів;
  • культивувати активний спосіб життя;
  • активізувати пізнавальну активність учнів;
  • розвивати вміння висловлювати власну думку;
  • популяризувати моральні цінності;
  • формувати відповідальне ставлення

Впродовж тижня всі учасники освітнього процесу мали можливість прийняти участь у запропонованих заходах:

Арт-проекти:

• «Я знайомлюся з собою» – 3А/Б/В кл. Проект був покликаний на сприяння самопізнання розширення власного кругозору і визначення власних духовних цінностей та орієнтації на здоровий спосіб життя;
  • «Я зможу все» – 1А/Б/В кл. Першокласники розвивали адекватну самооцінку та стимулювали розвиток емоційного інтелекту.
  • «Моя автобіографія» – 2А/Бкл. Другокласники мали можливість дослідити власні мрії та бажання

З учнями-четвертокласниками було проведено арт-заняття «Чудернацька зустріч» Під час заняття учні формували навики самоконтролю, емоційної стійкості та творчості. Метою корекційно-розвивального заняття «Стежиною добра» було формування навиків  толерантності, людяності, добра учнів-п’ятикласників.

Цікаво було проведено практичне заняття «Там, де я – це я, або місце мого комфорту» з учнями 8А класу. Метою заняття було стимулювання розвитку емоційного інтелекту, як можливість адекватного бачення реальності, ефективного реагування та взаємодії з оточенням, а також вміння цінувати власні ресурси та бережливо ставитись до близьких.

Під час експрес-опитування «Мікрофон» учнів 5-11кл. були вивчені актуальні способи  дозвілля підлітків та юнаків. В опитуванні взяло участь 145 учнів.

Практичним психологом Кулик О.М. та соціальним педагогом Кутинською Т.Р. було проведено тестування на самопізнання «Чи знаєте ви себе?» з учнями 5-11 кл. (вивчення індивідуальних особливостей школярів), оформлено стенд «Поміркуй» (для стимуляції розвитку пізнавальних процесів учнів 1-4 кл.)

Під час Тижня учасники освітнього  процесу прийняли участь у  заходах, спрямованих на розвиток навчальних і психологічних знань, виховання моральних цінностей, доброти та поваги до інших, формування навичок конструктивного спілкування, толерантності, а також на розкриття творчого потенціалу. Педагоги  для проведення усіх заходів використовували новітні та авторські арт-терапевтичні методи, асоціативні метафоричні карти.

Поділитись

Іванна Смій

Виховання — це складний і багатогранний процес формування особистості, створення оптимальних умов для її фізичного, психічного та соціального розвитку.

Ми у Facebook

Не пропустіть

Думки

Лілія Гриневич