#НУШ головне

Соціально-психологічна служба

Кутинська
Тетяна Романівна

У яких випадках  учні можуть звертатися  до соціального педагога?
* якщо у Твоїй родині є проблеми, які Тебе постійно турбують, заважають нормально вчитися та відчувати себе щасливим;

* якщо хтось примушує Тебе до вчинків, що суперечать нормам моралі, пригнічують Твою гідність, а Ти не знаєш як себе поводити у такій ситуації;
* якщо Ти відчуваєш, що Тобі потрібна допомога  лікаря або юриста, проте не наважуєшся звертатися до батьків;
* і просто коли Тобі здається, що всі інші відвернулися від Тебе і ніхто тебе вже не зрозуміє…

Кулик
Оксана Михайлівна

Психолог  здійснює різноманітні напрями роботи: психодіагностику, індивідуальне та групове консультування, корекційно-розвивальну роботу з використанням технік арт-терапії, пісочної терапії, лялькотерапії,  казкотерапії та музикотерапії.
Тому атмосфера психологічного кабінету дуже значима, адже це місце, в якому можна говорити про все, що турбує і є важливим для кожного учасника навчально-виховного процесу.
Кабінет практичного психолога є «творчою ареною», місцем, де панує затишок, довіра, підтримка. Тут створені оптимальні умови для швидкого й ефективного зняття емоційного напруження, відновлення працездатності, проведення психотерапевтичних і психогігієнічних заходів із дорослими й дітьми різного віку.
Двері  кабінету практичного психолога гостинно відкриті для усіх бажаючих.

Телефони гарячих ліній

la_strada_2_2