Прозорість та інформаційна відкритість закладу

Інформаційна довідка

Повна назва освітньої установи Калуська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Калуської міської ради Івано-Франківської області (скорочена назва: Калуська ЗОШ І-ІІІ ст. №5)
Індекс та повна поштова адреса 77300, Івано-Франківська область, м. Калуш, вул. Хіміків, 20
Телефон, факс (03472)6-28-73
Сайт школи https://school5.if.ua/
Eлектронна пошта school5kalush@gmail.com
Директор школи Кусень Мирослав Васильович
Мови навчання  українська
Іноземні мови   англійська,
    польська
Профілі навчання економічний
Кількість учнів 544
Кількість класів 22
Наповнюваність 24,7
Групи продовженого дня 3
Форма навчання денна
Умови для осіб з особливими освітніми потребами забезпечено безперешкодний доступ до приміщення школи для осіб з особливими освітніми потребами (кнопка виклику);

В школі функціонує 3 інклюзивні класи, в яких навчається 4 учні. У 2017 році створена сенсорна кімната.

Платні освітні послуги заклад платних освітніх послуг не надає
Додаткові  освітні послуги  (на безкоштовній основі) Заняття для дітей п’ятирічного віку «Школа розвитку»
Медичне обслуговування учнів та відповідні умови для його організації У закладі функціонує медичний кабінет. 1,5 штатної одиниці шкільної медичної сестри.