logo
#НУШ головне

Переможці ІІІ етапу
Всеукраїнських учнівських олімпіад
у 2018-2019 навчальному році

Карпінський Максим Ігорович, 8-Б клас. Географія –ІІ місце.

Фізика  ІІ місце.

Гундерчук Андрій Петрович, 9-Б клас. Фізика – ІІІ місце.

Фабуляк Мар’яна Романівна, 10 клас. Екологія – ІІІ місце.

Особлива подяка подяка вчителям за підготовку переможців!!!

Кіраль Христині Ігорівні, Сас Адріані Василівні, вчителям фізики.

Чабаранку Володимиру Михайловичу, вчителю географії.

Михайловській Ользі Антонівні, вчителю біології та екології.

Переможці ІІІ етапу
Всеукраїнських учнівських олімпіад
у 2017-2018 навчальному році

Гундерчук Андрій Петрович, 8-А клас. Фізика – ІІІ місце.

Карпінський Максим Ігорович, 7-Б клас. Математика – ІІІ місце.

Коцар Лілія Олегівна, 7-А клас. Образотворче мистецтво – ІІІ місце.

Особлива подяка подяка вчителям за підготовку переможців!!!

Кіраль Христині Ігорівні, Кравцю Володимиру Івановичу, вчителям фізики.

Білику Роману Петровичу, вчителю математики.

Гетманській Вікторії Сергіївні, вчителю образотворчого мистецтва.

Список переможців ІІ етапу

та учасників ІІІ етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад

у 2018-2019 н.р.

Прізвище учня Клас Предмет Місце у ІІ етапі Прізвище вчителя Участь у ІІІ етапі
Фабуляк Мар’яна Романівна 10 Екологія 2 Михайловська О.А. ♦ 


Хімчинська Софія Віталіївна

8-Б

Англійська мова 2 Гаврилець З.І.
Українська мова та література 2 Стеблинська М.Й.
Шеркунов Дмитро Петрович 6-Б Математика 3 Козак Х.І.




Карпінський Максим Ігорович



8-Б



Математика 3 Білик Р.П.  

Географія 2 Чабаранок В.М

Фізика 3 Сас А.В.

 

Хімія 1 Беженар Л.В.
Шпак Софія Іванівна 9-Б Правознавство 2 Олексюк О.Р.
Історія 3 Коцан М.І.


Федченяк Лілія Мар’янівна

9-А

Правознавство 3 Олексюк О.Р
Історія 3 Коцан М.І.  
Чіпко Мар’яна Ярославівна 9-Б Правознавство 3 Олексюк О.Р.
   


Павлишин Анна Вадимівна

8-Б

Українська мова та література 2 Стеблинська М.Й.  ♦ 
Хімія 2 Беженар Л.В.  
Біологія

3

Михайловська О.А.  
Гундерчук Андрій Петрович


9-Б


Інформаційні технології 3 Кіраль Х.І.  
Фізика 2 Кіраль Х.І.  
Хімія 2 Беженар Л.В.  
  Пукіш Вікторія Володимирівна 6-А Інформаційні технології 3 Головчак Г.Б.  
  Манич Аліна Сергіївна 11 Економіка 2 Чабаранок В.М ♦ 
  Чорнописький Максим Михайлович 11 Економіка 3 Чабаранок В.М.  
  Футерко Вікторія Олегівна 10 Економіка 3 Чабаранок В.М.  
Бойчук Ірина Ігорівна

7-А

Хімія 3 Беженар Л.В.
Біологія 3 Михайловська О.А.
Ульянов Віталій Олександрович 7-А Хімія 3 Беженар Л.В.
Савчин Давид Олегович 8-А Трудове навчання 3 Олексюк І.М.
Пукіш Софія Ігорівна 8-Б Трудове навчання 3 Крупська Л.Л.
Романчак Вікторія Володимирівна 8-Б Біологія 3 Михайловська О.А.
Забавський Юрій Олександрович 7-Б Біологія 3 Михайловська О.А.
Фурман Анастасія Василівна 9-Б Біологія 2 Михайловська О.А.

Список переможців ІІ етапу
та учасників ІІІ етапу
 Всеукраїнських учнівських олімпіад
у 2017-2018 н.р.

Прізвище учня Клас Предмет Місце у ІІ етапі Прізвище вчителя Участь у ІІІ етапі
1. Музичин Аріан Романович 7-А Фізика 2 Кравець В.І.  
2. Карпінський Максим Ігорович 7-Б Фізика 3 Кравець В.І.  
3. Карпінський Максим Ігорович 7-Б Математика 3 Білик Р.П.
4. Карпінський Максим Ігорович 7-Б Хімія 3 Беженар Л.В.  
5. Карпінський Максим Ігорович 7-Б Інформатика 1 Головчак Г.Б.
6. Павлишин Анна Вадимівна 7-Б Українська мова та література 3 Стеблинська М.Й.  
7. Федченяк Лілія Мар’янівна 8-А Історія 3 Коцан М.І.  
8. Гундерчук Андрій Петрович 8-Б Фізика 1 Кіраль Х.І.
9. Гундерчук Андрій Петрович 8-Б Хімія 2 Беженар Л.В.  
10. Гундерчук Андрій Петрович 8-Б Інформаційні технології 1 Кіраль Х.І.  
11. Думінкевич Діана Вікторівна 8-Б Біологія 3 Михайловська О.А.  
12. Фурман Анастасія Василівна 8-Б Біологія 2 Михайловська О.А.  
13. Фурман Софія Василівна 8-Б Біологія 2 Михайловська О.А.  
14. Чіпко Мар’яна Ярославівна 8-Б Хімія 3 Беженар Л.В.  
15. Чіпко Мар’яна Ярославівна 8-Б Біологія 3 Михайловська О.А.  
16. Бойчук Тарас Ігорович 9-А Інформатика 1 Головчак Г.Б.
17. Строгуш Христина Володимирівна 9-А Інформаційні технології 3 Головчак Г.Б.  
18. Фабуляк Мар’яна Романівна 9-А Екологія 3 Михайловська О.А.  
19. Фабуляк Мар’яна Романівна 9-А Біологія 3 Михайловська О.А.  
20. Футерко Вікторія Олегівна 9-Б Фізика 2 Кусень М.В.  
21. Футерко Вікторія Олегівна 9-Б Правознавство 3 Олексюк О.Р.  
22. Федоришин Вікторія Василівна 10 Правознавство 3 Олексюк О.Р.  
23. Манич Аліна Сергіївна 10 Економіка 2 Чабаранок В.М.  
24. Чорнописький Максим Миколайович 10 Економіка 3 Чабаранок В.М.  
25. Василечко Христина Степанівна 11 Економіка 2 Чабаранок В.М.
26. Бербець Марія В’ячеславівна 11 Економіка 2 Чабаранок В.М.
27. Коцар Лілія Олегівна 7-А  Образотворче мистецтво 1 Гетманська В.С. 3
28. Романюк Юлія Романівна 7-А Образотворче мистецтво 2 Гетманська В.С.  
29. Амброзяк Захар Володимирович 4-А Математика 2 Баволяк М.О.  
30. Німак Євгенія Ярославівна 4-А Українська мова 3 Баволяк М.О.  

І етап (міський) обласного конкурсу з образотворчого мистецтва серед учнів закладів загальної середньої освіти та вихованців закладів позашкільної освіти.

Коцар Лілія Олегівна, 7-А клас, І місце.

  • Міський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

Яніцька Ольга Сергіївна, 7-А клас, ІІ місце.

Вітаємо з перемогами вчителя образотворчого мистецтва

Гетманську Вікторію Сергіївну 

ІІ етап обласної акції “Олюднимо історію разом”.

Бербець Марія, 11 клас, ІІІ місце.

Вчитель Коцан Марія Іванівна

Обласний турнір юних економістів.

Василечко Христина, 11 клас, ІІІ місце.

Вчитель Чабаранок Володимир Михайлович.

ІІ етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Фабуляк Мар’яна, 9-А клас, ІІІ місце.

Медвідь Владислав, 8-Б клас, ІІІ місце.

Вчителі: Стеблинська Марія Йосипівна, Левицька Надія Ігорівна, Псюк Марія Йосифівна.

ІІ етап конкурсу на кращий твір про Україну, присвячений Покрові Пресвятої Богородиці та 75 річниці створення УПА.

Номінація “Поезія”: Коцар Лілія, 7-А, ІІ місце.

Номінація “Проза”: Чижевська Марія, 10 клас, І місце

Вчителі: Мельник Марія Василівна, Дейнека Олександра Василівна.

Міський етап обласного конкурсу фольклорно-етнографічних колективів.

Номінація “Вокально-хорове мистецтво”: Фольклорно-етнографічний колектив “Діти України” –  Гран-прі конкурсу.

Керівник Смій Іванна Михайлівна.

ІІ етап XVII Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості.

Номінація “Історія України та державотворення”:

Манич Аліна, 10 клас, ІІ місце.

Номінація “Література”:

  • жанр “поезія”: Кисіль Ірина, 6-Б клас, ІІІ місце.
  • жанр “художня проза”: Чижевська Марія, 10 клас, ІІ місце.

Вчителі: Олексюк Ольга Романівна, Дейнека Олександра Василівна, Левицька Надія Ігорівна.

ІІ етап оласного конкурсу учнівських творів на морально-етичну тематику “Бог-Україна-Родина і я”

Долаврук Аліна, 11 клас, ІІ місце.

Вчитель Булавинець Євгенія Василівна.