logo
#НУШ головне

Учениці 6-А класу: Яніцка Ольга (І місце) та Романюк Юлія (ІІІ місце) стали переможцями міського етапу конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».

Вдячність педагогу-керівнику творчого процесу – вчителю образотворчого мистецтва Гетманській Вікторії Сергіївні.

Творчий тандем учня і вчителя часто є високорезультативним. Співпраця Василечко Христини, 10 клас, і вчителя-методиста Русин Степанії Йосипівни принесла ІІІ місце (у складі команди міста) на обласному конкурсі юних географів.

Результати ІІ етапу обласного конкурсу учнівських творів на морально-етичну тематику  «Бог-Україна-Родина і я»:

Лукач Юлія Василівна, 11 клас, — ІІ місце. Учитель — класний керівник — творчий наставник — Стеблинська Марія Йосипівна.

Юні обдарування – майбутні художники – переможці ІІ етапу міської учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва:

Чижевська Марія, 9-А клас. – І місце;

Гаврилюк Яна, 7-Б клас, –  ІІ місце;

Манич Аліна, 9-Б клас, –  ІІ місце;

Хімчинська Софія, 6-Б клас, – ІІІ місце.

Вітаємо із блискучою — 100%-ою перемогою (4 учасники – 4 переможці!) учнів та вчителя образотворчого мистецтва – Гетманську Вікторію Сергіївну

IMG_2546

Дипломом володаря Гран-прі міського конкурсу читців «Вічне слово Кобзаря», присвяченого 203-ій річниці від дня народження Т. Г. Шевченка, нагороджена Чижевська Марія, 9-А клас.

Перемогу святкує і вчитель української мови та літератури — натхненний наставник-митець – Дейнека Олександра Василівна.

IMG_0971

XVI Всеукраїнський конкурс учнівської творчості продемонстрував високий рівень уміння вихованців створювати власні оригінальні прозові шедеври.

У номінації “Література”, жанрі “Художня проза”  перемогла учениця 8-А класу Фабуляк Марʼяна Романівна – ІІІ місце, підготувала вчитель української мови та літератури Стеблинська Марія Йосипівна.

IMG_0967

XVI Всеукраїнський конкурс учнівської творчості продемонстрував також високий рівень уміння вихованців займатися пошуковою діяльністю у вивченні історії рідного краю.

У номінації “Історія України та державотворення” перемогли учні 11 класу Гринів Оксана Миколаївна та Гринчишин Ірина Василівна – ІІ місце, підготувала вчитель-методист Олексюк Ольга Романівна.

IMG_0979

Список переможців

 ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

у 2016-2017 н.р.

 

Прізвище учня Клас Предмет Місце у ІІ етапі Прізвище вчителя
1. Гринів Оксана Миколаївна 11 Екологія 2 Михайловська О.А.
2. Гринчишин Ірина Василівна 11 Екологія 3 Михайловська О.А.
3. Гундерчук Андрій Петрович 7-Б Хімія 1 Беженар Л.В.
4. Чіпко Мар’яна Ярославівна 7-Б Хімія 3 Беженар Л.В.
5. Строгуш Христина Володимирівна 8-А Інформаційні технології 3 Головчак Г.Б.
6. Футерко Вікторія Олегівна 8-Б Географія 3 Крохта О.М.
7. Манич Аліна Cергіївна 9-Б Географія 2 Русин С.Й.
8. Пакіж Ілона Володимирівна 11 Географія 3 Чабаранок В.М.
9. Гринів Оксана Миколаївна 11 Географія 3 Чабаранок В.М.
10. Пукіш Микола Романович 9-Б Правознавство 3 Олексюк О.Р.
11. Манич Аліна Сергіївна 9-Б Правознавство 3 Олексюк О.Р.
12. Федоришин Вікторія Василівна 9-А Правознавство 3 Олексюк О.Р.
13. Василечко Христина Степанівна 10 Правознавство 3 Олексюк О.Р.
14. Федоришин Наталія Миколаївна 10 Правознавство 3 Олексюк О.Р.
15. Офік Софія Любомирівна 8-А Англійська мова 3 Височан Л.Б.
16. Чорнописький Максим Миколайович 9-Б Англійська мова 3 Гаврилець З.І.
17. Гундерчук Андрій Петрович 7-Б Математика 3 Козак Х.І.
18. Карпінський Максим Ігорович 6-Б Математика 3 Білик Р.П.
19. Карпінський Максим Ігорович 6-Б Інформатика 3 Головчак Г.Б.
20. Гундерчук Андрій Петрович 7-Б Фізика 2 Кіраль Х.І.
21. Фабуляк Мар’яна Романівна 8-А Біологія 3 Михайловська О.А.
22. Пукіш Микола Романович 9-Б Біологія 3 Михайловська О.А.
23. Гринів Оксана Миколаївна 11 Економіка 2 Чабаранок В.М.
24. Василечко Христина Степанівна 10 Економіка 2 Чабаранок В.М.
25. Пакіж Ілона Володимирівна 11 Економіка 3 Чабаранок В.М.
26. Долаврук Аліна Іванівна 10 Економіка 3 Чабаранок В.М.
27. Чижевська Марія Володимирівна 9-А Економіка 3 Чабаранок В.М.
28. Чижевська Марія Володимирівна 9-А Образотворче мистецтво 1 Гетманська В.С.
29. Гаврилюк Яна Едуардівна 7-Б Образотворче мистецтво 2 Гетманська В.С.
30. Манич Аліна Сергіївна 9-Б Образотворче мистецтво 2 Гетманська В.С.
31. Хімчинська Софія Віталіївна 6-Б Образотворче мистецтво 3 Гетманська В.С.

Щирі вітання

переможцю ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівськх олімпіад 

стипендіату міського  голови 2017 року!

Гринів Оксані Миколаївні

Економіка – ІІ місце, вчитель Чабаранок В.М. Екологія – ІІІ місце, вчитель Михайловська О.А.
Ми у Facebook

Не пропустіть

Думки

Лілія Гриневич

Нова школа має складатися не лише зі знань, а й з уміння ці знання застосувати
2017-03-13T11:54:16+00:00
Нова школа має складатися не лише зі знань, а й з уміння ці знання застосувати

Павло Хобзей

Профільне навчання у школі допоможе подолати бар’єр між середньою освітою та вимогами ЗНО
2018-01-20T21:35:27+00:00
Профільне навчання у школі допоможе подолати бар’єр між середньою освітою та вимогами ЗНО

Лілія Гриневич

Від школи, де накачують знаннями, ми переходимо до школи компетентностей
2018-01-23T21:00:41+00:00
Від школи, де накачують знаннями, ми переходимо до школи компетентностей

Лілія Гриневич

Мрію, щоб в учительських говорили не про свої негаразди, а про нові методики навчання
2018-01-23T21:03:45+00:00
Мрію, щоб в учительських говорили не про свої негаразди, а про нові методики навчання