logo
#НУШ головне

Міський семінар вчителів початкових класів

Наше істинне «Я» сховано в глибоко у середині нас. Люди інколи витрачають усе життя, шукаючи незліченні скарби у потаємних печерах, не здогадуючись, що істинні цінності сховані глибоко у середині нас, але здобуваються вони нелегко і, на жаль, в останню чергу.

Ф. Ніцше

21 лютого 2019 року в нашій школі відбувався міський семінар-практикум вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти з теми «Розвивальне освітнє середовище у початковій школі як чинник становлення успішної особистості» Мета семінару:  продемонструвати особливості організації освітнього середовища на засадах компетентнісного, діяльнісного підходів та принципів «педагогіки партнерства».

Про особливості організації освітнього процесу в умовах запровадження Концепції НУШ учасникам семінару розповів директор школи М.В. Кусень, зазначивши на необхідності створення навчальних  осередків і забезпеченні початкової школи сучасними технічними засобами, які підвищують якість освітніх послуг.

Спеціаліст української освіти О.Б. Кравчук ознайомила з планом роботи семінару. В свою чергу вона наголосила на необхідності формування ключових компетентностей та наскрізних вмінь як основи для успішної самореалізації учня.

У практичному модулі семінару продемонстровано проведення двох уроків у 1 класі:

1-А клас – інтегрований урок з навчання грамоти та англійської мови – вчителі Баволяк Мирослава Омелянівна та Височан Лариса Богданівна (за освітньою програмою О.Я. Савченко).

1-Б клас «На годину спізнився – за рік не доженеш» (навчальна дисципліна «Я пізнаю світ») – вчитель Самборська Людмила Зіновіївна (за програмою науково-педагогічного проекту «Інтелект України»).

Доповненням практичного аспекту впровадження реформи були:

  • майстер-клас «Розвиток критичного мислення в контексті вимог НУШ» – Пукіш Галина Василівна вчитель початкових класів.
  • практичне заняття «Прийоми психо-емоційного налаштування на співпрацю в умовах НУШ» – Кулик Оксана Михайлівна, практичний психолог школи.

Учасники семінару цікаво провели час релаксу «Імбирне щастя» під керівництвом Дідошак Наталії Дмитрівни, вчителя початкових класів.

На завершення роботи здійснено обмін думками та підведено підсумки. Сприятливе освітнє середовище для навчання дітей у початковій школі там, де спрацьовують три основні чинники: готовність вчителя надавати якісні освітні послуги, сучасне матеріально-технічне забезпечення та розуміння і партнерство з боку батьків.

Поділитись
Автор

Мирослав Кусень

Ми стараємось максимально відобразити роботу школи на цьому веб-ресурсі. Сподіваємось, що інформація, яку готує команда сайту є цікавою. Бажаємо приємного перегляду нашого сайту.

Ми у Facebook

Не пропустіть

Думки

Лілія Гриневич

Нова школа має складатися не лише зі знань, а й з уміння ці знання застосувати
2017-03-13T11:54:16+03:00
Лілія Гриневич Нова школа має складатися не лише зі знань, а й з уміння ці знання застосувати 2017-03-13T11:54:16+03:00 https://school5.if.ua/testimonials/positive-impact/

Павло Хобзей

Профільне навчання у школі допоможе подолати бар’єр між середньою освітою та вимогами ЗНО
2018-01-20T21:35:27+03:00
Павло Хобзей Профільне навчання у школі допоможе подолати бар’єр між середньою освітою та вимогами ЗНО 2018-01-20T21:35:27+03:00 https://school5.if.ua/testimonials/pavlo-hobzej/

Лілія Гриневич

Від школи, де накачують знаннями, ми переходимо до школи компетентностей
2018-01-23T21:00:41+03:00
Лілія Гриневич Від школи, де накачують знаннями, ми переходимо до школи компетентностей 2018-01-23T21:00:41+03:00 https://school5.if.ua/testimonials/hryhorij-skovoroda/

Лілія Гриневич

Мрію, щоб в учительських говорили не про свої негаразди, а про нові методики навчання
2018-01-23T21:03:45+03:00
Лілія Гриневич Мрію, щоб в учительських говорили не про свої негаразди, а про нові методики навчання 2018-01-23T21:03:45+03:00 https://school5.if.ua/testimonials/adolf-disterveh/