logo
#НУШ головне

Територія обслуговування

Стаття 13. Територіальна доступність повної загальної середньої освіти

  1. Для забезпечення територіальної доступності повної загальної середньої освіти органи місцевого самоврядування створюють і утримують мережу закладів освіти та їхніх філій.

Кожна особа має право здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти (його філії), що найбільш доступний та наближений до місця проживання особи.

Право особи здобувати початкову та базову середню освіту у державному або комунальному закладі освіти (його філії), за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця особа, гарантується, що не обмежує право особи обрати інший заклад освіти.

  1. З метою створення умов для здобуття повної загальної середньої освіти, запровадження профільного навчання, забезпечення всебічного розвитку особи, раціонального та ефективного використання наявних ресурсів і матеріально-технічної бази закладів освіти, їх модернізації створюється освітній округ.

Освітній округ — це сукупність закладів освіти (їхніх філій), у тому числі закладів позашкільної освіти, закладів культури, фізичної культури і спорту, що забезпечують доступність освіти для осіб, які проживають на відповідній території.


До загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 належать вулиці: Богдана Хмельницького (непарна сторона від початку вулиці до будинку № 19), Окружна (від вулиці Біласа і Данилишина до вулиці Богдана Хмельницького), Хіміків, Ринкова, Тихого (крім будинків №№ 1, 2, 4), Будівельників (будинок № 19), Малицької (крім будинків №№ 7, 9), Драгоманова.