Організація харчування

Шкільна їдальня на 300 місць укомплектована необхідним устаткуванням, відремонтована вентиляційна система харчоблоку та обіднього залу.

Відповідно до п. 6 статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Закону України «Про освіту», статті 19 Закону України «Про охорону дитинства» у редакції з урахуванням змін, внесених до п. 26 Закону України «Про внесення змін та визнання такими що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» від 28.04.2014 №76-VIII , керуючись рішенням виконавчого комітету Калуської міської ради від 10.01.2018 року №1 «Про безкоштовне харчування окремих категорій учнів закладів загальної середньої освіти міста у ІІ семестрі 2017-2018 навчального року» в школі безкоштовним гарячим харчуванням охоплені всі учні 1-4-х класів, а також діти які потребують особливої соціальної уваги і підтримки. Денна сума на харчування складає  2999 грн. 00.

Категорія учнів Кількість Ціна/1 день
1. Діти 1-4 класів 268 9.00 грн
2. Малозабезпечені 25 12.00 грн
3. Діти учасників АТО 14 12.00 грн
4. Діти-сироти 7 17.00 грн

Також бельгійський благодійний допомоговий комітет «Іскра» забезпечує гарячим харчуванням вартістю 10.00 грн на день на 1 учня для 29 дітей соціально незахищених категорій та сім’ї яких опинилися в складних життєвих обставинах, про те не мають відповідних документів для того, щоб бути забезпеченими гарячим харчуванням за кошти місцевого бюджету згідно рішення виконкому Калуської міської ради.

В їдальні школи  виконуються всі санітарно-епідеміологічні норми та вимоги щодо організації харчування учнів.

Медична сестра  систематично слідкує за якістю продуктів, дотриманням умов і термінів їх зберігання, технологією приготування і різноманітністю страв, санітарним станом приміщень.

Робота їдальні постійно перевіряється адміністрацією школи та санітарно-епідеміологічною службою. Скарг і нарікань немає.

Організацію харчування здійснює ПП Федорів Микола Миколайович.

Вартість харчування

• Діти 1-4 класів